Šilumos siurblys oras – vanduo Panasonic Aquarea T-CAP Bi-Block WXC12H3E8, 12kW
-30%
Privalumai:
  • aukšta energijos klasė A++;
  • pastovi galia iki -20°C;
  • maksimali šildymo temperatūra: 60°C;
  • veikia net iki -28°C temperatūros;
  • speciali programinė įranga ekonomiškiems namams su minimalia išėjimo temperatūra: 20°C;
  • integruotas magnetinis vandens filtras, srauto matuoklis bei automatinis nuorintojas;
  • karšto vandens ruošimui galima prijungti vandens ruošimo talpą;
  • lengvai naudojamas valdymo pultas su jutikliniu LCD ekranu;
  • integruotas 9 kW elektrinis šildymo elementas.
Neturime
Šios prekės šiuo metu neturime. Siųskite užklausą:
Produktų užklausimas
Produkto kodas: KIT-WXC012H3E8 Kategorijos: , ,
Techniniai duomenys:
lauko blokas WH-UX12HE8
  • šildymo galia, kai oro temperatūra +7°C / vandens temperatūra +35°C (A7/W35): 12,0 kW;
  • šildymo galia, kai oro temperatūra +7°C / vandens temperatūra +55°C (A7/W55): 12,0 kW;
  • šildymo galia, kai oro temperatūra +2°C / vandens temperatūra +35°C (A2/W35): 12,0 kW;
  • šildymo galia, kai oro temperatūra +2°C / vandens temperatūra +55°C (A2/W55): 12,0 kW;
  • vėsinimo galia, kai oro temperatūra +35°C / vandens temperatūra +18°C (A35/W18): 10,0 kW;
  • vėsinimo galia, kai oro temperatūra +35°C / vandens temperatūra +7°C (A35/W7): 10,0 kW;
  • energijos efektyvumo klasė (kai vandens temperatūra +35°C): A++;
  • energijos efektyvumo klasė (kai vandens temperatūra +55°C): A++;
  • energijos vartojimo efektyvumo koeficientas (šildymo režime) COP (A7/W35): 4,74;
  • energijos vartojimo efektyvumo koeficientas (šildymo režime) COP (A7/W55): 2,88;
  • energijos vartojimo efektyvumo koeficientas (šildymo režime) COP (A2/W35): 3,44;
  • energijos vartojimo efektyvumo koeficientas (šildymo režime) COP (A2/W55): 2,19;
  • energijos vartojimo efektyvumo koeficientas (vėsinimo režime) EER (A35/W18): 5,13;
  • energijos vartojimo efektyvumo koeficientas (vėsinimo režime) EER (A35/W7): 2,81;
  • triukšmo lygis: 65 dB(A);
  • veikimo diapazonas šildymo režime: nuo – 28 iki +35°C;
  • veikimo diapazonas vėsinimo režime: nuo +16 iki +43°C;
  • išmatavimai:
    aukštis: 1340 mm;
    plotis: 900 mm;
    gylis: 320 mm;
  • svoris: 108 kg;
  • pajungimai: 3/8″ ir 5/8″;
  • elektros jungtis: 400 V, 3N, ~50 Hz;
vidaus blokas WH-SXC12H9E8
  • išmatavimai:
    aukštis: 892 mm;
    plotis: 500 mm;
    gylis: 340 mm;
  • svoris: 44 kg;
  • pajungimai: 1 1/4″;
  • elektrinis šildymo elementas: 9 kW;
  • triukšmo lygis: 33 dB(A);
  • garantija 24 mėn. (kompresoriui 5 metai).
Dokumentai
Papildoma informacija
Svoris 152 kg
Išmatavimai 900 × 320 × 1340 mm
Šildymo galia
12 kW
Šaldymo galia
10 kW
Vidinio bloko spalva
Balta
Išorinio bloko spalva
balta
Garantija
2 metai + 5 metai kompresoriui (yra papildomų sąlygų)
Gamintojas
Panasonic
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “Šilumos siurblys oras – vanduo Panasonic Aquarea T-CAP Bi-Block WXC12H3E8, 12kW”