FoxESS T10-GD470 10kW inverteris
573,89  Su PVM
Išankstinis užsakymas
FoxESS T10-GD470 10kW inverteris 573,89  Su PVM
Produkto kodas: T10-GD470 Kategorijos: , Prekės ženklas:
LENGVAS IR PATOGUS NAUDOTOJUI
– Trifazis inverteris, skirtas iki 10 kW galios saulės elektrinėms
SAUGUS IR ILGAAMŽIS
IŠMANUS VALDYMAS
Du nepriklausomi 2 MPPT kanalai leidžia efektyviai išnaudoti saulės modulių galią
Žema paleidimo įtampa leidžia pradėti darbą anksti ir veikti net esant prastesnėms oro sąlygoms
IV kreivių nuskaitymas ir energijos optimizavimas pagal realias sąlygas
DIDELIS PRANAŠUMAS
– Maksimalus DC galingumas – iki 15 kW
– Maksimalus efektyvumas – iki 98,6 %, europinis – apie 97,6 %
– Suderinamas su FoxESS aukštos įtampos (HV) LFP baterijomis, palaiko sujungimą iki 800 V, leidžiantį lengvai išplėsti energijos kaupimo sistemą
Dokumentai
Papildoma informacija
Svoris 17 kg
Išmatavimai 370 × 480 × 183 mm
Nominali AC galia
10kW
Maksimali AC galia
11000VA
Fazių skaičius
3
MPPT kiekis
2
MPP įtampos diapazonas
140-1000V
Įėjimo srovė (DC)
14A
Trumpo jungimo srovė (DC)
18.2A
Apsaugos lygis
IP65
Darbinė temperatūra
~ -25°C – +60 °C
Valdymas
Valdymas išmaniąja programėle
Komunikacija
Wi-Fi (pridėlis yra komplektacijoje)
EU efektyvumo norma
97.80%
Garantija
10 metų
Gamintojas
Foxess
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “FoxESS T10-GD470 10kW inverteris”