AIKO A470-MAH54DW 470W, dvipusiai (Stiklas-Stiklas) juodu rėmu saulės moduliai
86,33  Su PVM
Turime vietoje 885
AIKO A470-MAH54DW 470W, dvipusiai (Stiklas-Stiklas) juodu rėmu saulės moduliai 86,33  Su PVM
Produkto kodas: AIKO-A470- MAH54DW Kategorijos: , Prekės ženklas:
  • Atsparumas apkrovoms: Sustiprinta konstrukcija atlaiko iki 5400 Pa sniego apkrovą priekinėje pusėje ir 2400 Pa vėjo apkrovą galinėje pusėje. Modulis taip pat yra atsparus 40 mm skersmens krušai.
Dokumentai
Papildoma informacija
Išmatavimai 1757 × 1134 × 30 mm
Modulio galia (W)
470 W
Didžiausia darbinė įtampa
33.91V
Didžiausia darbinė srovė
13.27A
Modulio efektyvumas (STC)
22.8%
Efektyvumo garantija
30 metų
Celių tipas
N tipo monokristalinis
Celių skaičius
108
Apsaugos lygis
IP68
Darbinė temperatūra
-40℃~+85℃
Rėmo spalva
Juoda
Garantija
25 metai
Gamintojas
Aiko Solar
Modulių skaičius paletėje
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “AIKO A470-MAH54DW 470W, dvipusiai (Stiklas-Stiklas) juodu rėmu saulės moduliai”