Šilumos siurblys oras-vanduo Panasonic Aquarea All in One T-CAP AXC12HE8, 12 kW
-30%
  • aukšta energijos klasė A+++;
  • veikia net iki -28°C temperatūros;
  • maksimali šildymo temperatūra: 60°C;
  • DHW nerūdijančio plieno, 185 l karšto vandens šildytuvas;
  • U-Vacua™ izoliacinė plokštė užtikrina didesnį karšto vandens šildytuvo efektyvumą;
  • karšto vandens šildytuvas be anodo, todėl nereikalauja priežiūros;
  • lengvai naudojamas valdymo pultas su jutikliniu LCD ekranu;
  • integruotas srauto matuoklis bei automatinis nuorintojas;
  • lengvas montavimas ir priežiūra, su elektros jungtimis priekyje;
  • integruotas 9 kW elektrinis šildymo elementas.
Neturime
Šios prekės šiuo metu neturime. Siųskite užklausą:
Produktų užklausimas
Produkto kodas: KIT-AXC12HE8 Kategorijos: , ,
Techniniai duomenys:
lauko blokas WH-UX12HE8
  • šildymo galia, kai oro temperatūra +7°C / vandens temperatūra +35°C (A7/W35): 12,0 kW;
  • šildymo galia, kai oro temperatūra +7°C / vandens temperatūra +55°C (A7/W55): 12,0 kW;
  • šildymo galia, kai oro temperatūra +2°C / vandens temperatūra +35°C (A2/W35): 12,0 kW;
  • šildymo galia, kai oro temperatūra +2°C / vandens temperatūra +55°C (A2/W55): 12,0 kW;
  • vėsinimo galia, kai oro temperatūra +35°C / vandens temperatūra +18°C (A35/W18): 10,0 kW;
  • vėsinimo galia, kai oro temperatūra +35°C / vandens temperatūra +7°C (A35/W7): 10,0 kW;
  • energijos efektyvumo klasė (kai vandens temperatūra +35°C): A++;
  • energijos efektyvumo klasė (kai vandens temperatūra +55°C): A++;
  • energijos vartojimo efektyvumo koeficientas (šildymo režime) COP (A7/W35): 4,74;
  • energijos vartojimo efektyvumo koeficientas (šildymo režime) COP (A7/W55): 2,88;
  • energijos vartojimo efektyvumo koeficientas (šildymo režime) COP (A2/W35): 3,44;
  • energijos vartojimo efektyvumo koeficientas (šildymo režime) COP (A2/W55): 2,19;
  • energijos vartojimo efektyvumo koeficientas (vėsinimo režime) EER (A35/W18): 5,13;
  • energijos vartojimo efektyvumo koeficientas (vėsinimo režime) EER (A35/W7): 2,81;
  • triukšmo lygis: 65 dB(A);
  • veikimo diapazonas šildymo režime: nuo – 28 iki +35°C;
  • veikimo diapazonas vėsinimo režime: nuo +16 iki +43°C;
  • išmatavimai:
    aukštis: 1340 mm;
    plotis: 900 mm;
    gylis: 320 mm;
  • svoris: 108 kg;
  • pajungimai: 3/8″ ir 5/8″;
  • elektros jungtis: 400 V, 3N, ~50 Hz;
Vidaus blokas WH-ADC0916H9E8
  • išmatavimai:
    aukštis: 1800 mm;
    plotis: 598 mm;
    gylis: 717 mm;
  • svoris: 126 kg;
  • pajungimai: 1 1/4″;
  • vandens šildytuvo talpa: 185 l;
  • elektrinis šildymo elementas: 9 kW;
  • triukšmo lygis: 33 dB(A);
  • garantija 24 mėn. (kompresoriui 5 metai).
Dokumentai
Papildoma informacija
Svoris 234 kg
Išmatavimai 598 × 717 × 1800 mm
Energijos efektyvumo klasė
A +++
Vandens ruošimas
Su integruotu tūriniu vandens šildytuvu
Šildymo galia
12 kW
Šaldymo galia
10 kW
Vidinio bloko spalva
Balta
Gamintojas
Panasonic
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “Šilumos siurblys oras-vanduo Panasonic Aquarea All in One T-CAP AXC12HE8, 12 kW”